Навчається з дочкою Обами: мережу зворушив українець Георгій Солодко, який вступив відразу в 10 американських вузів (фото)

Український студент Георгій Солодко вступив відразу в десять вузів США, чим викликав справжній ажіотаж в мережі. Про це йдеться в його інтерв’ю, пише “Обозреватель”.

У 2017 році студент київського Фінансово-правового ліцею Георгій Солодко показав приклад багатьом українським абітурієнтам, що для досягнення бажаної мети потрібно мати багато завзятості і бажання.

Зокрема, бачити Георгія на студентській лаві захотіли Гарвард, Стенфорд, Дартмут, Північно-Східний, Колумбійський, Колгейтскій, Бостонський університети, університети Вандербільта і Тафтса, а також коледж Вассара. Після довгих роздумів і непростого вибору між Гарвардом і Стенфордом Солодко віддав свою перевагу Гарварду.

При вступі студент отримав грант від університету в розмірі 300 тисяч доларів. Ця сума покриє витрати на всі чотири роки навчання, житло та харчування.

Варто відзначити, що Георгій став єдиним українським студентом на всьому курсі бакалавра університету.

“Представники університету, як виявилося, дуже мало знають про Україну. Для мене було відкриттям дізнатися, що я – єдиний українець на всьому курсі бакалавра університету”, – розповідає новоспечений студент Гарварду.

Також хлопець зізнався, що разом з ним в університеті вчиться і дочка Барака Обами Малія Обама, яка також живе в кампусі, як і всі студенти.

Однак студент визнається: дізнавшись, що є єдиним українцем на всьому курсі, дуже засмутився. “Дізнатися, що я є єдиним українцем на всьому курсі бакалаврату в Гарварді, було сумно і прикро. Мені б хотілося, щоб більша кількість українців відкривало для себе нові країни і нові горизонти, а потім поверталося в країну і працювало над її розвитком.

Щоб Україна була прикладом, а не антиприкладом для інших держав “, – зізнався Георгій. Новина про унікальний хлопця з України, який показав найкращі результати ніж 99% американських абітурієнтів, просто підірвала мережу.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Навчається з дочкою Обами: мережу зворушив українець Георгій Солодко, який вступив відразу в 10 американських вузів (фото)