Небезпечні ласощі для дітей

Експерти застерігають: дитячі солодощі можуть стати причиною розвитку гіперактивності, неслухняності, алергічних реакцій і навіть раку.

Американські виробники витрачають близько $25 млн на рік на закупівлю синтетичних барвників для їжі. І це далеко не всі шкідливі речовини, якими напхані частування для малюків.

Портал Lіfter запропонував поглянути на п’ять найнебезпечніших “смаколиків”.

1. Тістечка в упаковках

Чимало батьків вважають: якщо на упаковці є маркування “для дітей”, значить, товар безпечний. Однак у таких тістечках повно цукру, кукурудзяного сиропу із високим вмістом фруктози, глюкози і навіть TBHQ – хімікату, який одержують із нафти і який викликає клітинну дисфункцію багатьох органів у дітей.

Під час експерименту лабораторних щурів годували виключно такими тістечками й результати шокували: тварини дуже швидко осліпли, їх печінка набухла, потім у них почалися судоми. У результаті щури помepли від пapaлічу.

2. Фруктові “желатинки”.

“Фруктового” смаку цим закускам надає еритрозин – продукт, похідний від нафти. Його колись навіть заборонили для використання у косметиці: доведено, що він призводить до пyxлин щитовидної залози.

3. M&M’S.

Ці популярні різнокольорові цукерки містять зовсім небагато шоколаду, зате багато хімікатів, які здатні спровокувати розвиток злoякісних пyxлин у головному мoзку і пошкодження ДНК.

4. Cheetos

Штучний барвник під професійною назвою Yellow 6, який використовується для цих хрустких паличок, теж отримують із нафти, і він служить тут “сирним” ароматизатором. А ще у цих “чіпсах” є метілбензоат і етиловий ефір метілфенідат.

5. Teddy Grahams (американський аналог “Барні”).

Милі їстівні “ведмедики” напхані TBHQ, який є причиною розвитку раку шлунка у лабораторних щурів. Ця речовина може пошкоджувати фрагменти ДНК і пригнічувати дихальну систему дитини. Вона також часто стає причиною тривоги, неспокою і гіперактивності у дітей.

Джерело.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Небезпечні ласощі для дітей