Окупантам “припекло” від заяви ОБСЄ

В анексованому Росією Криму пронеслася хвиля істерики серед представників “влади”. Причиною такої реакції послугувала заява комітету Парламентської асамблеї ОБСЄ про повернення півострова. Про це повідомляє «сайт znaj.ua»

“Глава регіонального міжнаціонального комітету” Заур Смірнов прокоментував звернення організації і сказав, що Крим не повернеться до складу України.

“Возз’єднання Криму з Росією – це на віки, всі, хто тішить себе хоч якоюсь іншою думкою, сильно обманюються. Ніякі ультиматуми або заклики не змусять кримчан змінити вибір на користь своєї історичної батьківщини”, – розхвилювався поплічник окупантів.

Смірнов наголосив, що на результати “референдуму” 2014 року, який проводили під дулами російських військових, вже ніхто не зможе вплинути.

Він раптово згадав про права людини і “сльозливо” заявив, що відмова України визнати волевиявлення кримчан порушує їх. Смірнов вважає, що на це має відреагувати світове співтовариство і дати свою оцінку.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Окупантам “припекло” від заяви ОБСЄ