Пішла з життя відома українська телеведуча (фото)

Вчора, 23 жовтня, перестало битися серце відомої ведучої, ресторанного критика Ірини Алцибєєвої. Про це повідомили колеги Ірини.

Про причини cмeрті колеги і близькі ведучої не поширюються, пише obozrevatel

Довідка. Ірина Алцибєєва була відома не тільки як ведуча, журналістка, ресторанний критик, але і як кулінар. Вона вела такі програми: “Зустрінемося ввечері”, “Ресторанні новини”, “Страва від шефа”, “Бістро ТВ”, “подорожі”.

Ірина була шеф-редактором інтернет-журналу TastesGood, в якому вперше з’явилася рубрика “Ревізор” – задовго до появи однойменної програми, яка виходить на “Новому каналі”.

Вона близько 15 років досліджувала кухні світу і стверджувала, що українська кухня нічим не поступається заморським. Ірина боролася за якість їжі в українських ресторанах і мала славу професійного критика.

Після багатьох років знайомства з кухнями світу, Алцибєєва стала експертом ресторанного бізнесу, висококласним критиком і відмінним кулінаром.

 

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Пішла з життя відома українська телеведуча (фото)