Повністю втpaтив пам’ять: в Києві розшукують родину Андрія, який нічого про себе не пам’ятає

В мережі з’явилося фото Андрія – пацієнта Солом’янської лікарні міста Києва, який після тpaвми повністю втpaтив пам’ять. Хлопець шукає своїх рідних. Про нього повідомила Наталія Кондрат у Facebook, пише видання РБК Styler.

«Дуже потрібна допомога! Наразі у Солом’янській лікарні м. Києва, в одній палаті з моїм вітчимом, перебуває молодий хлопець з повною втpaтою пам’яті. Його знайшли в Голосіївському парку з тpaвмoю гoлови. У нього не було ні документів, ні телефону, ні жодних спогадів. Про себе не пам’ятає НІЧОГО, окрім імені — Андрій, каже що знає багато кулінарних рецептів», — написала пані Наталія.

Вона повідомила, що поліція зняла у Андрія відбитки пальця і сфотографувала, але рідних поки не знайшли.

«Його підлікували, будуть виписувати, а йти нікуди. Спокійний, приємний, хлопець, читає книжки, просто нічого не знає про себе», — відзначила Наталія.

«Давайте допоможемо хлопцю знайти рідних або хоч когось, хто може знати, хто він. Будь ласка зробіть репост. Якщо хтось його знає, пишіть або дзвоніть тел. 0503853587, 0679098599», — просить Кондрат.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Повністю втpaтив пам’ять: в Києві розшукують родину Андрія, який нічого про себе не пам’ятає