Правила трьох речей, які буквально затягнуть щастя в твоє життя!

Іноді буває так, що ми часто вступаємо в конфлікти з близькими. Ми відчуваємо велику втому і нам здається, що рідні люди намагаються нас всіляко зачепити і образити. Ми відчуваємо себе пригніченими. Як думаєте, чому?

Всі наші нещастя, недуги, горе, погане самопочуття, озлобленість і незадоволеність своїм життям – це наслідок ваших думок і дій! Ми часто забуваємо про найважливіше, розмінюємося на матеріальні дрібниці, але ж найважливіше – жити в гармонії з собою.

Одного разу один старий мудрець сказав, що є всього 3 речі, на яких побудоване все наше життя. Саме число 3 має сакральне значення практично у всіх релігіях і культурах світу.

Це золоте правило 3 речей оголює суть вічних цінностей, які є суттю нашого всесвіту. Дотримуючись їх, ти пізнаєш секрет щастя і побачиш, як поступово налагоджується твоє життя!

СХІДНА МУДРІСТЬ. 

Правило 3-х речей

3 речі ніколи не повертаються назад: час, слово, можливість.

3 речі не слід втрачати: спокій, надію, честь.

3 речі в житті найцінніші: любов, переконання, довіра.

3 речі в житті ненадійні: влада, удача, стан.

3 речі визначають людину: праця, чесність, досягнення.

3 речі руйнують людину: вино, гординя, злість.

3 речі найважче сказати: «Я люблю тебе», «Прости», «Допоможи мені».

Поділися цією безцінною мудрістю з рідними і близькими!Ключики до заповітного щастя – твої вчинки і відношеннядо себе і оточуючих. Не дай цим ключикам заіржавіти!

джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Правила трьох речей, які буквально затягнуть щастя в твоє життя!