Хрещення Господнє: чого не можна робити жінкам 19 січня

19 січня православні християни відзначають третє і заключне свято в низці зимових значущих дат – Хрещення Господнє.

Що не можна робити жінкам на Водохреща 19 січня

І незважаючи на те, що всі знають про купання в ополонці в цей день і про освячення води, мало хто знає про заборони, пов’язаних з цим святом.

Наприклад, у Водохресний Святвечір не можна їсти скоромну їжу. Тобто, 18 січня православні християни дотримуються посту.

Також 19 січня не можна готувати їжу. Тобто, треба приготувати всі святкові страви заздалегідь, щоб легко і швидко накрити святковий стіл.

Не можна в Хрещення ні прати, ні шити, ні вишивати. Тобто, слід відкласти всі буденні справи, присвятивши час відпочинку, спілкування з родиною, молитві. До слова, прати не можна ще два дні після свята.

Лаятися, сваритися, з’ясовувати стосунки на Хрещення також не варто. Інакше весь рік в будинку будуть проблеми.

Набираючи освячену воду в церкві не можна штовхатися і пробиратися першим. Вважається, що така поведінка вкрай негативно позначиться на здоров’ї.

Повернувшись з храму не можна відразу сідати за стіл. Жінкам варто освятити будинок водохресною водою і намалювати крейдою хрeстики над дверима і вікнами. Вважається, що це захистить будинок від бiди.

Не можна в це свято і скупитися. Інакше весь рік будуть проблеми з грошима. Тому варто і подавати милостиню, і давати гроші в борг, якщо у вас просять. Все повернеться сторицею.

Також на Хрещення не можна вoрoжити. Інакше можна свою долю змінити на гiрше.

Що треба зробити жінкам на Водохреща 19 січня

Треба неодмінно піти на службу в храм, помолитися про рідних і близьких.

Обов’язково потрібно зварити кутю. Але вона повинна бути пісною, тобто без додавання вершкового масла, вершків або молока. І їсти її треба у Водохресний Святвечір.

У саме свято неодмінно веселіться і відчуйте всю світлу радість, яку несе Хрещення.

Джерело

Коментарів: 2
  1. Оксаночка

    :idea: :idea: :roll:

  2. Оксаночка

    :smile: :razz:

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Хрещення Господнє: чого не можна робити жінкам 19 січня