Прогноз погоди на 18 грудня. Штормовий вітер та серйозне похолодання

У понеділок, 18 грудня, погодні умови будуть здебільшого дуже складними, а синоптична ситуація – вельми строкатою. На заході очікується серйозне похолодання, а на півдні, півночі та в центрі випадатиме мокрий сніг. На сході ж буде дуже тепло, проте дощитиме.

Про це пише синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook: “На Заході похолодає серйозно, навіть завтра вдень вже ймовірно спостерігатиметься 2-6 градусів морозу! Сніг пролітатиме, але такий собі, невеличкий та місцями. На Сході, навпаки, буде тепло, до +7 – +10 градусів, з дощами (вночі навіть сильними дощами) та штормовим вітром. На Півдні, а саме на Одещині та Миколаївщині очікуються мокрий сніг, дощ і налипання мокрого снігу, а також сильний вітер. На Запоріжжі та у Херсонській області переважатиме дощ, але також буде і сильний вітер”, інформує Gazeta.ua.

Також вона стверджує, що у центрі мають випасти мокрий сніг і дощ, а також спостерігатиметься штормовий вітер. На Дніпропетровщині очікується дощ, а на півночі буде складна погода через циклон – мокрий сніг, дощ, штормовий вітер, налипання мокрого снігу, ожеледиця, на дорогах.

Щоправда, як переконує синоптик, на Житомирщині ситуація з опадами буде дещо стриманішою.

Діденко підкреслює: “У Києві в понеділок погода буде на любителя. Очікується холодний день з температурою повітря не вище 0 – 3 градусів морозу. Якщо мороз, то й сніг. І сніг може бути навіть сильним. А якщо ще додати сюди прогнозований штормовий вітер, який завтра завиватиме у столиці, то відчуття буде на всі 7 – 8 градусів морозу”.

Прогноз погоди на 18 грудня:

Ужгород – -1…+1

Львів – -1…-3

Івано-Франківськ – -1…-3

Тернопіль – -1…-3

Чернівці – -1…-3

Хмельницький – -1…-3

Луцьк – -1…-3

Рівне – -1…-3

Житомир – -1…-3

Вінниця – +1…+3

Одеса – +4…+6

Миколаїв – +3…+5

Херсон – +7…+9

Сімферополь – +9…+11

Кропивницький – +1…+3

Черкаси – +1…+3

Чернігів – +1…+3

Суми – +3…+5

Полтава – +2…+4

Дніпро – +7…+9

Запоріжжя – +7…+9

Донецьк – +7…+9

Луганськ – +7…+9

Харків – +6…+8

Київ – 0…-2

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Прогноз погоди на 18 грудня. Штормовий вітер та серйозне похолодання