Рятуємо сад і мої троянди: йод і молоко прогнали тлю з бутонів

Я знайшла і попелиці управу. Для боротьби з нею вам знадобляться: розпилювач або 2-літрова пляшка, шприц, 100 мл молока і пляшечка йоду.

Попелиця, мабуть, найбільш  огидний і живучий шкідник, який може оселитися у вашому саду.

Начебто ось, розправилися з нею, і в саду краса. Але через тиждень дивись, а тля як ніби нікуди й не зникала. Все так же сидить на листі троянд і чагарників, і псує зовнішній вигляд рослин.

Я знайшла і попелиці управу. Для боротьби з нею вам знадобляться: розпилювач або 2-літрова пляшка, шприц, 100 мл молока і пляшечка йоду. В розпилювач наберіть 1 л води.

У шприц наберіть пів-кубика йоду, вилийте його в 100 мл молока і перемішайте. Молоко виходить красивого жовтуватого кольору.

Йодоване молоко вилийте в розпилювач, де у вас вже є 1 л води. Збовтайте і можна обприскувати троянди і рослини, уражені тлею.

Такий склад не тільки бореться з попелицею, але ще і є профілактикою проти грибних захворювань (фітофтори, борошнистої роси).

Цей рецепт не один рік перевірений на моїй дільниці. Цим же складом я лікую фітофтору на томатах і мої помідори позбавлені такої напасті.

Джерело: Блискавка

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Рятуємо сад і мої троянди: йод і молоко прогнали тлю з бутонів