На Чемпіонаті Європи з плавання українські спортсмени здобули “золото” і “срібло”

На чемпіонаті Європи з плавання, що проходить у Копенгагені, спортсмени з України зайняли призові місця — вибороли золоту та срібну медалі.

Михайло Романчук став чемпіоном Європи, коли переміг на дистанції 1500 м вільним стилем. Цю дистанцію спортсмен з України подолав за 14 хв 14,59 сек. На 8,34 сек. від Романчука відстав італієць Грегоріо Палтіньєрі, який став другим. Бронзову медаль виборов представник Норвегії Хенрік Крістіансен, пише Gazeta.ua.

Срібну медаль чемпіонату Європи здобула українка Дарина Зевіна, яка брала участь у фінальному запливі на 200 м на спині.

Спортсменка подолала цю відстань за 2 хв 02,27 сек. Зевіна відстала на 0,68 сек. від Катінки Хоссу з Угорщини. Третє місце зайняла Маргарита Панзіера з Італії.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: