Савченко затримали у стінах Ради

Політику вручили підозру про злочин.

Слідчий СБУ зачитав підозру у підготовці терактів Надії Савченко.

Це сталося у стінах парламенту України одразу після прощання Савченко зі свою мамою, пише ТСН.

Нардеп запропонувала слідчому пішки прогулятися до управління Служби безпеки України, а не на автомобілі. На це представник СБУ погодився.

Нагадаємо, Верховна Рада більшістю голосів надала згоду на скасування депутатської недоторканності, притягненні до кримінальної відповідальності та арешт Савченко після відповідної доповіді генерального прокурора Юрія Луценка. Її звинувачують у спробі державного перевороту та низці інших важких злочинів проти держави.

Відео із розмовою Савченко та Володимира Рубана продемонстровано в залі Верховної Ради. “Я пропоную переворот.  Тому що їх нада убирать фізично – причом всіх і зразу. Це є один метод. Один день і тільки зсередини. Може бути пару днів. Но тільки один день найбільш удачний. До цього нада ждать ще до року часу. Далі нада робити так, щоб вони бігли. То єсть мене менше цікавить правітєльствєнний квартал, мене більше цікавлять їхні жиліща. Я думаю, що вони почнуть бігти, коли їм не буде куди вертаться. І вони почнуть бігти всі. Дальше ваша задача – це держать порядок… Ми повинні зробить так, щоб не почалося хаосу”, – сказала вона.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Савченко затримали у стінах Ради