Серпень дарує світу особливих людей: яку вдачу мають іменинники ті, кому пощастило наpодитися у серпні

Нести в цей світ позитив та оптимізм, життєву енергію та ентузіазм, а також бути взірцем стійкості – ті, кому пощастило наpодитися у серпні, обдаровані мужністю та оригінальністю. По життю ці люди тримаються гідно та стійко, попри усі випробування, які їм дає доля, пише 1+1.

Серпневих важко не поважати, адже їхня чесність, принциповість і справедливість просто вражають! Усі вчинки людей серпня шляхетні, і навіть їхня надмірна емоційність не заважає їм бути одними з найдобріших людей.

Наpоджені останнього місяця літа – багатогранні особистості. Вони обожнюють бути в центрі уваги, і їм це добре вдається. Річ у тому, що серпневі не уявляють свого життя без всебічного розвитку. Щоправда, для стовідсоткового успіху цим людям потрібно докладати зусиль і робити це по-максимуму.

Експерти радять серпневим докладати зусиль по понеділках та четвергах, адже саме ці дні є для них вдалими. Щасливими кольорами для людей серпня є жовтий та пурпурний.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Серпень дарує світу особливих людей: яку вдачу мають іменинники ті, кому пощастило наpодитися у серпні