Ще одна країна погрожує США ракетним ударом

Голова сил іранської Революційної гвардії (Корпусу вартових Ісламської революції) Мохаммад Алі Джафарі не виключив, що збройні сили США на Близькому Сході можуть опинитися в небезпеці через іранський ракетний напад у разі, якщо Вашингтон застосує нові санкції проти Тегерана. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

«Якщо нові санкції наберуть чинності, США повинні перевести свої регіональні бази у радіусі 2 тисяч кілометрів від Ірану», – сказав Джафарі, додавши, що саме така відстань дорівнює «діапазонові іранських ракет». Слова генерала процитувало 8 жовтня офіційне інформаційне агентство Ірану IRNA.

Також Джафарі сказав, що якщо Сполучені Штати назвуть Корпус вартових Ісламської революції терористичним угрупованням, то він у відповідь вважатиме терористичною армію США.

Раніше Мохаммад Алі Джафарі вже закликав Вашингтон перемістити свої бази в регіоні Перської затоки далі від Ірану, тоді йшлося про відстань у приблизно 1 тисячу кілометрів.

Нині збройні сили США мають бази за менш ніж 500 миль (приблизно 800 кілометрів) від кордонів Ірану в сусідніх країнах.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ще одна країна погрожує США ракетним ударом