Ситник: “Роттердам+” застосовується незаконно! Тільки 3% вугілля офіційно постачається з-за кордону

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що так звана формула “Роттердам+” застосовується незаконно щодо значної кількості вугілля.

Про це він заявив в інтерв’ю 24 каналу, пише Економічна правда.

“Ми прийшли з обшуком в НКРЕ. Спочатку ми хотіли отримати всі ці документи через тимчасові доступи, але суд відмовив. Було прийнято рішення детективами щодо проведення обшуку, в ході якого були вилучені ці документи”, – сказав Ситник.

“Попередньо можу сказати, що, нажаль, ця формула не відповідає тим реаліям, які є в державі”, – зазначив директор НАБУ.

“Вона (формула – ЕП) застосовується до вугілля, яке постачається з-за кордону, але згідно тих документів, які ми вилучили, тільки 3% вугілля офіційно постачається з-за кордону”, – наголосив він.

Сама ж формула, повідомив Ситник, застосовується до 100% вугілля.

“На нашу думку це незаконно і ми після проведення всіх слідчих дій будемо приймати остаточне рішення по цій справі”, – сказав директор НАБУ.

“Це провадження було зареєстровано на підставі рішення суду, ми почали розслідування декілька місяців назад і зараз ми підійшли до того, що ми дійсно бачимо, що відносно значної кількості вугілля застосовується незаконно ця формула”, – заявив Ситник.

“Ми зібрали всі достатні докази і найближчим часом будемо приймати остаточне рішення”, – підсумував він.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ситник: “Роттердам+” застосовується незаконно! Тільки 3% вугілля офіційно постачається з-за кордону