Це відео розміщено “Вечірнім кварталом” 7 липня 2014 року: ось, що робив Зеленський, коли бійці ВСУ гинули на Донбасі

У липні 2014 року, коли на Донбасі вирішувалася доля України, коли в кровопролитних боях з російськими бойовиками і зрадниками України гинули наші військові і бійці українських добробатов, студія “Квартал 95” розміщувала в Мережі кліпи, які висміюють українців.

Про один з таких відео, де фігурує кандидат в президенти Володимир Зеленський, команда якого сподівається на перемогу в другому турі виборів 21 квітня, на site.ua нагадав блогер Роман Доник, передає “Діалог.UA“.

Доник підкреслив, що 7 липня 2014 року, коли на Донбасі йшли страшні бої за свободу і незалежність України, “кварталівці” під керівництвом Володимира Зеленського розмістили в Мережі кліп-пародію на відео групи “Kazaky”.

Дякуємо за перегляд!

Коментарів: 2
  1. ігор загартований

    Шановні українці так виходить що зєльона команда голубоватого відтінку .То це тридцять відсотків підтримують зєлінського з гей командою. На смітник історії блазнів зегей команду разом з паяцом наркоманом зєлінським .

  2. Наталка полтавка

    Будь ласка, не приплітайте до політики статеві збочення! Негідники залишаються негідниками, безвідносно до їхньої статевої орієнтації.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Це відео розміщено “Вечірнім кварталом” 7 липня 2014 року: ось, що робив Зеленський, коли бійці ВСУ гинули на Донбасі