Тиждень буде зі снігами, дощами та ожеледицею. Прогноз погоди на 5-9 грудня

Найбільше снігу випаде на Західній Україні.

До кінця цього тижня в окремих регіонах України йтиме сніг та мокрий сніг. Особливо – на Заході. У решті регіонів – мокрий сніг із дощами.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру, пише ТСН.

ВІВТОРОК, 5 ГРУДНЯ

Хмарно. В західних, північних та більшості центральних областей невеликий мокрий сніг, уночі на Луганщині помірний мокрий сніг та дощ. На решті території без опадів.

На дорогах країни, крім півдня, місцями ожеледиця.

Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі 0-5 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла, на крайньому півдні країни до 6 градусів тепла.

У Карпатах невеликий сніг. Температура вночі 5-10 градусів морозу, вдень 3-8 градусів морозу. У високогір’ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської областей зберігається значна лавинна небезпека (третій рівень).

Київ. Хмарно. Невеликий мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3 градуси морозу, вдень близько нуля.

СЕРЕДА-ЧЕТВЕР, 6-7 ГРУДНЯ

Хмарно з проясненнями. Невеликий мокрий сніг та дощ. Удень 6 грудня у західних та північних областях помірні опади. На дорогах місцями ожеледиця.

Вітер північно-західний та західний, 7-12 м/с.

Температура вночі 1-6 градусів морозу. 7 грудня на Правобережжі від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. Вдень 0-5 градусів тепла. 7 грудня на півдні 4-9 градусів тепла. В Карпатах уночі 4-9 градусів морозу, вдень 1-6 градусів морозу.

Київ. 6 грудня вночі невеликий сніг, удень помірні мокрий сніг та дощ. Температура вночі 2-4 градуси морозу, вдень 1-3 градуси тепла. 7 грудня невеликий мокрий сніг та дощ. Температура вночі близько нуля, вдень 3-5 градусів тепла. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний та західний, 7-12 м/с.

П’ЯТНИЦЯ-СУБОТА, 8-9 ГРУДНЯ

8 грудня у східній половині країни та на Закарпатті невеликі, 9 грудня в західних областях помірні дощ та мокрий сніг. На решті території переважно без опадів.

Температура вночі від 2 градусів тепла до 4 градусів морозу. 9 грудня на півдні країни 0-6 градусів тепла. Вдень 2-8 градусів тепла, у південній частині 6-12 градусів.

Київ. Без опадів. Температура вночі близько нуля, вдень 4-6 градусів тепла.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Тиждень буде зі снігами, дощами та ожеледицею. Прогноз погоди на 5-9 грудня