У МАУ з’явився новий для України тип повітряного судна

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” поповнила свій парк абсолютно новим для України типом повітряного судна Boeing 777-200ER. МАУ буде експлуатувати новий літак на далекомагістральних рейсах в Нью-Йорк, Пекін і Бангкок.

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії у Facebook.

Літак офіційно зареєстровано в Україні під номером UR-GOA. Розрахований він на 361 пасажира.

“Літак оснащений сучасною індивідуальною системою розваг на борту виробництва Panasonic Corporation. Зокрема, в спинку кожного крісла вмонтовані монітори з великим контент-меню: широким вибором фільмів, музики та комп’ютерних ігор. Для популяризації українського кінематографа пасажирам Boeing 777 будуть представлені фільми українського виробництва. Контент доступний на чотирьох мовах – українською, англійською, китайською та російською “, – наголошується в повідомленні.

У прес-службі повідомили, що отримання Boeing 777 – це перший етап програми розширення далекомагістрального флоту МАУ. Ще три літаки Boeing 777 прибудуть в I – III кварталах 2018-го.

Джерело: 24 Канал

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У МАУ з’явився новий для України тип повітряного судна