У Польщі з’явилися плакати із закликом до українців повертатися додому

У Любліні з’явилися плакати, які закликають українців повертатися додому.

„Ми чекаємо тебе вдома”, – пише українською на банері, який знаходиться на вулиці Водопойна (Wodopojna), близько до центру міста.

Рекламу видно з траси, яка веде з Варшави в напрямку українського кордону. На плакаті зазначений рекламодавець – фірма Fujikura, пише Наше слово.

У польській філії фірми Fujikura відповіли, що вони нічого не знають про такі плакати, і це очевидно міжнародний, не польський проект. Згодом українське відділення японської фірми пояснило, що реклама з закликами українців повертатися додому належить їм.

„Нагадуємо людям, що вони можуть гідно заробляти і в себе в країні, не залишаючи рідних та заодно запрошуємо на підприємство. Якщо вас цікавлять деталі щодо працевлаштування, можете спробувати зателефонувати за одним з цих номерів: 0971269769, 0632024001, 0661050008, 0950920390”, – повідомили нам в Fujikura Automotive Ukraine Lviv.

Вони пояснюють, що робота, яку пропонують українцям – на заводах японської компанії, розташовані у неподалік Львова та Вінниці, які виробляють оптичне волокно, телекомунікації та кабельні джгути для найбільших виробників автомобілів у світі. Професії найрізноманітніші – від оператора кабельних мереж до контролера якості. Є можливість кар’єрного росту з переходом від одної лінії виробництва до іншої, також надається безкоштовне навчання, – переконують в фірмі.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Польщі з’явилися плакати із закликом до українців повертатися додому