У Порошенка не вірять у його програш на виборах

Нинішній глава держави Петро Порошенко не має конкурентів і виграє наступні вибори президента України.

Таке переконання висловив народний депутат і колишній глава фракції БПП Ігор Гринів у ефірі телеканалу “Прямий”, пише Gazeta.ua.

Він нагадав про ситуацію 2013-го, коли суспільство було налаштоване на будь-кого, аби не допустити переобрання Віктора Януковича.

“Зараз ситуація до навпаки. Не існує рейтингових політиків, які можуть претендувати на лідерську позицію на президентських виборах проти Порошенка… Серед рейтингів на першому місці залишається президент. Треба говорити, що його рейтинг співмірний із рейтингом Юлії Володимирівни. Між ними кілька відсотків різниці. Є й інше питання (в опитуваннях. – Gazeta.ua): “Хто, на вашу думку, буде президентом, незалежно від того, за кого ви будете голосувати?”. Щомісяця на це питання все більше відповідають “Порошенко”. Ключове тут навіть не його оцінка, а відсутність альтернативи”, – пояснив Гринів.

Наступні вибори президента в Україні мають відбутися у березні 2019‑го, парламенту – в жовтні того ж року. Чинний глава держави Петро Порошенко заявив, що ухвалить рішення про балотування на другий термін через півроку, коли стартує виборчий цикл, і це рішення залежатиме від успішності подальших 6 місяців.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Порошенка не вірять у його програш на виборах