У заповіднику «Сколівські Бескиди» народилося п’ять зубренят

У Національному природному парку «Сколівські Бескиди» в Карпатах на Львівщині самки червонокнижних зубрів за кілька днів привели на світ відразу п’ять малюків, повідомляється на офіційному сайті заповідника.

«Зубренята почувають себе добре та не відходять від своєї мами, а ті в свою чергу завжди насторожі і в будь-який час готові захистити своє потомство», ‒ розповів провідний інженер з охорони тваринного світу НПП «Сколівські Бескиди» Володимир Піщальник, пише  “Zaxid.net”.

Зараз стадо зубрів налічує 33 особини. Цей заповідник у селі Майдан Дрогобицького району їм вже замалий, адже за 7 років проживання цих червонокнижних тварин їхня популяція збільшилася втричі. Аби продовжити успішний проект з відродження зубрів, екологи хочуть створити ще один заповідник.

В теплу пору року зубри харчуються травою і гіллям, а взимку їх підгодовують сіном, віниками, соломою, кормовими буряками, капустою, концентрованими кормами.

Нагадаємо, у природному парку «Сколівські Бескиди» працює Програма підтримки майданської субпопупяції бізона європейського (Bison bonasus L.), запланована на період 2017-2026 рр.

Зазначимо, що зубр занесений до Червоної книги України, як рідкісний вид, що перебуває на межі вимирання. На сайті Червоної книги сказано, що станом на 2008 рік в Україні налічували всього близько 200 особин цього виду.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У заповіднику «Сколівські Бескиди» народилося п’ять зубренят