Угорщина вимагає негайної реакції на зняття свого прапора з міськради на Закарпатті

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто зажадав від української влади реакції на те, що в Закарпатській області учасники маршу з нагоди створення Карпатської Січі зняли прапор Угорщини з будівлі міськради Берегова. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Інцидент стався в неділю, 12 листопада. Активісти спочатку прийшли до консульства Угорщини в Берегові, де висловили претензії, зокрема щодо критики нового “освітнього закону”, а також про начебто підтримку Угорщиною сепаратизму на Закарпатті. Активісти також поклали послання до поштової скриньки, оскільки консульську установа було зачинена.

Після акції під консульством націоналісти вирушили вулицею Хмельницького до будівлі міської ради, де за допомогою вудилища стягнули з флагштоку угорський національний прапор, який за рішенням депутатів висів там із 2006 року поруч із прапорами України, Берегова та Євросоюзу. Невдовзі прапор повернули на місце.

Глава МЗС Угорщини заявив, що ті, хто зняв прапор Угорщини з будівлі міськради Берегова, мають бути негайно затримані та покарані, а також звернувся до українського посла в Будапешті з приводу інциденту.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Угорщина вимагає негайної реакції на зняття свого прапора з міськради на Закарпатті