Українки в національних костюмах вразили гостей австралійського свята (фото)

21 березня у країні відзначали День гармонії. До свята українська громада Сіднея показала політикам і дипломатам неймовірні вишиванки із приватних колекцій українських родин континенту.

“Представниці трьох поколінь австралійських українок Сіднея і Канберри репрезентували у Національній галереї Австралії унікальну колекцію українського національного одягу із сімейних скарбів українських поселенців Австралії, —  повідомив на своїй сторінці у Facebook Микола Кулінич, посол України в Австралії. —  Головною зіркою показу стала українська вишиванка! Дякую, милі українки Австралії, за це чудове свято!”

За інформацією посольства країни, українська діаспора Австралії налічує 38 тисяч осіб. Перші наші земляки оселилися на континенті близько 70 років тому. У травні 1949 вони заснували українську громаду Південної Австралії. Переважна більшість українців Австралії належить до УГКЦ або до УАПЦ.

 

Фото Посольства України в Австралії. Джерело: expres.ua

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Українки в національних костюмах вразили гостей австралійського свята (фото)