Українських школярів чекають додаткові контрольні

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України в цьому році учні четвертих класів писатимуть додаткові контрольні роботи з читання та математики, які почнуться з 18 квітня і триватимуть до 16 травня включно, пишуть “Вісті”.

У цей період випускники початкової школи повинні виконати контрольні роботи з читання, під час яких діти повинні прочитати зі спеціальних буклетів художні, інформаційні та пізнавальні тексти і прочитавши їх дати відповіді на питання в спеціальних зошитах.

При перевірці знань з математики так само кожному учню будуть видані індивідуальні зошити із завданнями.

При цьому, як відзначили в Міністерстві освіти і науки, результати контрольних робіт ніяким чином не вплинуть на семестрову оцінку і оцінку в атестаті. Та й індивідуальні результати учнів, як і результати по навчальним закладам оприлюднені не будуть.

А моніторинг знань учнів буде приводитися з метою аналізу ефективності викладання в початковій школі та перевірки якості освіти в загальноосвітніх установах в рамках державної програми «Нова українська школа».

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Українських школярів чекають додаткові контрольні