Увага! Потрібно врятувати сина льотчика. Українців просять допомогти дитині вижити

Синові українського льотчика Петра Орловського Миколі необхідний дорогий курс лікування у $25 тис – сім’я боїться не встигнути зібрати непідйомну для себе суму.

“Дуже боляче усвідомлювати, що життя і здоров’я твоєї дитини залежить від грошей. Грошей, які необхідно терміново заробити. Однак на це підуть роки – а часу зовсім немає. Потім… буде вже пізно! Сума за курс лікування, який дійсно принесе відчутну користь і істотне зрушення в стані Миколи – це 25 тисяч доларів. Ця дуже великі гроші для нас. Ми вже відкладаємо, але найефективніше лікування головного мозку, до року”, – написав у своєму Facebook батько дитини Петро Орловський.

У дитини діагноз: спастичний церебральний параліч (подвійна геміплегія) рухові порушення 5-го рівня за класифікацією GFMCS, симптоматична епілепсія, поліморфні резистентні до терапії напади, перинатальне гіпоксично-ішемичне ураження ЦНС (центральної нервової системи) тяжкого ступеня, Status marmoratus, кістозна велика лейкомаляція обох півкуль головного мозку, вікарна зовнішньо-внутрішня гідроцефалія, субмікроцефалія, синдром затримки темпів психоматорного розвитку, часткова атрофія зорового нерва.

“Не дивлячись на всі діагнози і прогнози лікарів ми боремося і будемо боротися за здоров’я нашого улюбленого синочка”, – пише батько.

Йому допомагають батьки, родичі, друзі та колеги.

“З їхньою допомогою ми зараз купуємо дорогі препарати і медтехніку, необхідну для життя Миколи. Ми дуже боїмося не встигнути зібрати потрібну суму. Та й самим нам це не під силу. Один у полі не воїн”, – наголосив Орловський.

Реквізити для переказу коштів на лікування та реабілітацію Орловському Миколі: Картка ПриватБанк на ім’я Петра Орловського (тато Миколи) – 5168 7573 2874 4240

Джерело: Обозреватель

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Увага! Потрібно врятувати сина льотчика. Українців просять допомогти дитині вижити