Увага! У Польщі пропав 25-річний хлопець з Дніпра

4 листопада в місті Серпць в Польщі пропав 25-річний дніпрянин Кирило Вознюк. Хлопець пішов ввечері в клуб і до сих пір з ним немає зв’язку.

Приблизно в 22:00 Кирило Вознюк вийшов з дому в місті Серпць і збирався йти на дискотеку в Борково-Косцельне. Про це Інформатору повідомили родичі зниклого. Судячи з запису з камер спостереження клубу, хлопець пішов в сторону будинку. Однак до сьогоднішнього дня Кирило Вознюк на зв’язок так і не вийшов.

«4-го ввечері ми з ним спілкувалися аж до того, як він заходив до закладу. Сказав, що скоро буде. Ну, мені він говорив, що просто вийшов прогулятися, мабуть, не хотів говорити. Його сусід по кімнаті – Славік – сказав, що Кирило йшов в клуб. Телефон вимкнений з того моменту, як вийшов із закладу », – розповіла Ірина, мама зниклого.

На даний момент задіяна вся поліція міста Серпць, однак, за словами матері, працюють вони не дуже активно. Кирило працював в пекарні, працевлаштований офіційно. Роботодавець хлопця повідомив про його зникнення 6 листопада.

Прикмети: зріст 185 см, вага близько 70 кг, світлі очі, середньої статури, коротке волосся, кругле обличчя, середній ніс.

Був одягнений: в сіру толстовку без капішона, світлі джинси, сірі кроссовки Adidas, сіру кепку Nike, вітрівку темно-синього кольору з капішоном.

Якщо у вас є яка-небудь інформація про місцезнаходження зниклого Кирила Вознюка, прохання повідомити мамі зниклого – Ірині Вознюк: (095) 365-80-71. Також прохання зв’язатися з поліцією Серпця по телефону: (024) 265-82-00. Або зателефонуйте до найближчого відділення поліції за екстреним номером допомоги 997 або 112.

Запис з камер відеоспостереження, де видно, що хлопець вийшов з клубу і попрямував в сторону будинку.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Увага! У Польщі пропав 25-річний хлопець з Дніпра