Невідомі кинули два “коктейлі Молотова” в будівлю комунального підприємства “Київблагоустрій”.
Надзвичайна подія сталася близько 1:30 середи, 16 серпня, уточнив на своїй сторінці в Facebook в.о. директора КП Андрій Андрєєв, інформує Обозреватель.
“Невідомі перелізли через паркан, проникли на територію установи і кинули два” коктейлі Молотова “в великий кабінет, де знаходяться робочі місця наших співробітників. Гасіння пожежі проведено оперативно. Наслідки – на фото”, – написав Андрєєв.
В результаті події пошкоджено офісні меблі та техніка.
“Розцінюю цей вчинок як погрозу або помсту підприємству, яке протягом останніх років веде послідовну політику з прибирання незаконних тимчасових споруд по всьому Києву”, – зазначив в.о. директора преприятия.



Неймовірний прорив у медицині: вчені заявили, що винайшли ліки від СНІДу