В Одесі продавщиця не дала цукерку дитині, у якої впав цукор у крові

Жінка відмовилася допомогти хлопчику, якому раптово стало погано, пише “РБК-Україна“.

В Одесі продавщиця магазину відмовила в допомозі хлопчикові з діабетом, якому раптово стало погано на вулиці. Про це написала мати дитини Марина Манн на своїй сторінці в Facebook.

Жінка розповіла, що у її сина іноді падає рівень цукру в крові. І тоді дитині потрібно терміново з’їсти що-небудь солодке, інакше може настати непритомність.

“Я його вчу, що в такому випадку потрібно завжди звертатися до людей, в будь-який магазин, що обов’язково допоможуть. Він присів біля дверей магаза, не міг йти вже, а його друг зайшов попросити цукерку. Та йому не дали. Відмовили дитині цукерку, який сказав, що його другові погано, тому що у нього цукровий діабет і у нього впав цукор і він не може йти”, – написала Марина.

Жінка дуже обурило таке байдужість продавця магазину. Марина прийшла запитати, чому ж її дитині не допомогли у важкій ситуації.

“Продавець сказала – якщо б ви знали, скільки у мене хлопчиків і всі щось говорять… А я кажу – і що, всі говорять, що у них цукровий діабет? Вона каже – він же не сам прийшов, а друга я не знаю. Я кажу – він не міг, він сидів за дверима, йому погано було”, – написала мати дитини з діабетом.

Скріншот поста (facebook.com/umkacat)

Марина наголосила, що треба вірити людям і слухати їх.

“Власне. Так, я не підстелили соломки, тим більше знала, де. Я винна. Але хіба не буває так, що потрібна допомога? лише цукеркою. це ж 1 грн. Це ж не великі гроші. тим більше я завжди віддаю, якщо він має за жуйки або цукерки. Добре, він дійшов додому зі своїми 3 з чимось і випив сиропчик. А якщо б не дійшов”, – обурюється жінка.

Також Марина в своєму пості дала поради, як допомогти людині з діабетом, у тому випадку, якщо йому раптово стало погано.

Скріншот поста (facebook.com/umkacat)
Скріншот поста (facebook.com/umkacat)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В Одесі продавщиця не дала цукерку дитині, у якої впав цукор у крові