В СБУ закликали українців не їздити до Росії на заробітки

Глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що, у відповідності до наявних даних, на території Росії перебувають на заробітках в межах двох мільйонів громадян України. Про це інформує replyua.net.

«Нами здійснюється контррозвідувальна робота після їх повернення, у тому числі, організовуються так звані контррозвідувальні опитування, і нас вражає кількість, так званих, вербувальних підходів до звичайних українців: не обов’язково це повинні бути кваліфіковані працівники … ми вражені кількістю вербувальних підходів і завданнями, які Росія перед ними ставить», – сказав Грицак.

Окрім цього він звернувся до громадян України: «Росія здійснює активне агентурне проникнення на територію нашої країни. Хочу звернутися до українців … прошу: будь ласка, це не є правильно в даний час їхати на заробітки в Росію. Я можу зрозуміти нашого громадянина, який для того, аби заробити гроші, відправиться до Польщі, балтійських країн, у Європу, проте не в Росію … ». Також Василь Грицак переконаний, що всіх осіб, які відправляються до РФ на заробітки «наосліп можуть використати для діяльності спецслужб, підконтрольних Кремлю».

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В СБУ закликали українців не їздити до Росії на заробітки