В Україні зріс середній розмір хабара

В рамках боротьби з корупцією, яку анонсували в Україні, все більше чиновників потрапляють в руки правосуддя. Так, за перші п’ять місяців цього року за ст. 369 і 369-2 отримали вироки 113 осіб.

Цього року загальна сума хабарів уже склала 3,6 млн гривень, а середній розмір неправомірної вигоди зріс на 9 тис грн і склав 31 тис грн.

Це на 81 вирок або в 3,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли свої вироки отримали 34 особи.

Також цього року змінилася і область, яка стала лідером у винесенні антикорупційних вироків. Якщо в минулому році в зазначений період такою областю була Донецька (5 вироків), то за 5 місяців цього року «лідером» стала Харківська область – 13 вироків.

Водночас, з початку 2017 року жодного одного вироку за цими статтями не було винесено в Київській, Житомирській та Херсонській областях.

Загальна сума хабарів, надання або отримання яких було доведено судом, за 5 місяців минулого року склала 704,8 тис грн. Середній розмір отримуваного хабара склав 22 тисячі гривень.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В Україні зріс середній розмір хабара