В “Укренерго” говорять про можливість зменшення ціни на енергію

За допомогою об’єднання української та європейської енергосистем можна зменшити ціни на електроенергію в Україні на 20-30%, повідомив керівник компанії Всеволод Ковальчук.

“Приєднання до системи ENTSO-E та майбутнє об’єднання ринків може знизити ціну на електроенергію. На виконання умов договору про об’єднання енергосистем Україна має п’ять років”, – цитує Ковальчука прес-служба “Укренерго”.

За його інформацією, на момент можливої синхронізації електроенергетична сфера кілька років функціонуватиме в умовах нової моделі ринку електроенергії, повноцінне запровадження якої заплановане з 2019 року.

“Чим швидше ми приєднаємося до європейського об’єднання, тим швидше отримаємо справжні ринкові умови”, – зауважив директор.

Відомо, що ENTSO-E – це європейська мережа системних операторів передачі електроенергії – організація, що наразі об’єднує 41 системний оператор із 34 країн.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В “Укренерго” говорять про можливість зменшення ціни на енергію