Віктор Ющенко шокував польських прикордонників поїздкою в електричці

Екс-президент Віктор Ющенко вирушив на потязі “Інтерсіті+” до польського Перемишля на економічний форум. Польські прикордонники його впізнали та були здивовані, що він подорожує звичайним потягом.

Про це написала Ірина Ванникова у Facebook, інформує “Україна молода“.

“Курча! Не вірю) пан Президент іде на електричці? Отак, запросто?!”, – процитувала польських прикордонників прес-секретар Ющенка та додала, що “довелося паспорт Віктора Андрійовича показувати”.

За її словами, розмова почалася дуже чемно, адже поляки спочатку не повірили, що Ющенко подорожує звичайним потягом:

“На польському кордоні до президента Ющенка підходить прикордонник-поляк. Каже дуже чемно: Ви подібні до українського пана президента. Мовляв, це вам комплімент, шановний”, – описує ситуацію Ванникова.

Після перевірки документів, поляки сфотографувалися з екс-президентом.

“Польські прикордонники подякували Андрійовичу за підтримку Грузіі в 2008 та дружбу з покійним Лехом Качинським”, пише прес-секретар Ющенка.

Ірина Ванникова відзначає, що, незважаючи на непорозуміння на рівні польської влади, “на рівні громадян ми побачили привітність і посмішки”.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Віктор Ющенко шокував польських прикордонників поїздкою в електричці