Ветеранам АТО з Київського гарнізону виділили земельні ділянки на звалищі
Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи “Інформаційний спротив”, депутат від “Народного фронту” Дмитро Тимчук, інформує Еспресо.
“Група офіцерів-учасників АТО з Київського гарнізону після довгої тяганини отримала нарешті земельні ділянки, які їм мали надати згідно з законом . Але радість офіцерів зберігалася рівно до моменту, поки вони не побачили ці ділянки на власні очі. Бо ділянки виділили … на смітнику”, – пише Тимчук.
За його словами, ці ділянки виділила Абрамовська сільрада у Вишгородському районі Київської області. Ділянки знаходяться в селі Савенки.

9-річна дитина злaмaла хpeбет під час розваги на батуті