Волога білизна і нестерпна задуха. Омелян без попередження проїхався у плацкартному вагоні до Дніпра

Міністр інфраструктури Володимир Омелян несподівано проїхався у плацкартному вагоні звичайного поїзда з Києва до Дніпра, інформує ТСН.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Спеціально взяв плацкарт і, традиційно, без попередження! Наступного разу поїдемо плацкартом із новим очільником УЗ, аби дискусія була не скільки мільйонів зарплати він має отримати, а який сервіс отримують пасажири залізниці!” – наголосив він.

На думку Омеляна, реформи підуть швидше, коли чиновники почнуть їздити плацкартом.

“Вагони оглянув усі. Після ремонту, чисті. З мінусів – волога білизна і нестерпна задуха на початку подорожі. Зате потім кондиціонери працювали, половина туалетів – навіть вакуумні. Шкода, що історії, як ми будемо подавати на перон охолоджені вагони влітку і теплі – взимку, так і залишилися казками”, – розповів міністр, поскаржившись, що на вокзалах панує безлад, який “нагадує ранній Шанхай, а не Європу чи хоча б Польщу”.

Також очільник Мінінфраструктури зазначив, що домовився з генпрокурором Юрієм Луценком навести лад на УЗ.

“Генеральний прокурор повідомив про заплановані конфіскації додаткових коштів банди Януковича. Будемо разом добиватися, щоб частину з них віддали на оновлення рухомого пасажирського складу “Укрзалізниці”, – додав він, зауваживши, що українці заслуговують на поїздки в сучасних комфортних умовах.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Волога білизна і нестерпна задуха. Омелян без попередження проїхався у плацкартному вагоні до Дніпра