Всі школи Херсонської області переходять на українську мову

У Херсонській області всі школи будуть переведені на навчання тільки державною мовою – українською.

Переклад планується зробити поступовим, спочатку на українську мову будуть переведені всі початкові класи, після чого викладання українською мовою почнеться з 5-их класів.

Про це розповів Євген Криницький, начальник Управління науки, освіти та молоді Херсонської області, інформує replyua.net.

“Наша принципова позиція, щоб абсолютно всі школи області поступово перевести на українську мову навчання. Саме тому ми плануємо з цього року почати з перших класів”,

– заявив чиновник.

За його словами, в Херсонській області залишилося 26 шкіл, де викладання ведеться виключно російською мовою, і тому перехід на систему навчання на українській займе дуже багато часу.

Криницький зазначив, що виникли проблеми з перенавчанням самих педагогів – багато хто з них говорять російською, також необхідно закупити величезну кількість підручників українською мовою, після чого планується плавний переклад учнів молодших класів на навчання державною мовою. Через якийсь час викладання українською буде введено і в старших класах.

Рішення про перехід на нову систему навчання брала Херсонська державна обласна адміністрація.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Всі школи Херсонської області переходять на українську мову