Видаліть ці 10 непотрібних речей зі свого життя і ви досягнете щастя

1. Звільніться від потреби завжди доводити свою правоту.

Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, завдаючи біль навіть самим найближчим і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.

2. Відпустіть контроль.

Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, людей і т.д. Чи то рідні та близькі, чи колеги або незнайомці на вулиці – просто дозвольте їм бути собою, дозвольте їм бути такими, які вони є.

3. Відпустіть почуття провини.

Звільніться від почуття вини. Так, в кожного з нас за плечима можуть бути помилки. Але вони вже в минулому. Відпустіть їх. Почуття провини працює не на вас, а проти вас. Просто усвідомте, що було не так, зробіть висновки для свого майбутнього і рухайтесь далі. Також звільніться від потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, та за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя на себе.

4. Зупиніть негативну розмову з собою.

Дуже багато людей наносять собі шкоду, тільки тому що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їхнім життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви кращі і здатні на більше, ніж вважаєте насправді.

5. Перестаньте скаржитись.

Звільніться від постійної потреби скаржитися на безліч речей – людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити. Не ситуація викликає у вас ті чи інші почуття, а ваше відношення до неї. Навчіться відноситись до всього простіше. Все, що трапляється в нашому житті приносить нам безцінний досвід і дає можливість зробити щасливим наше майбутнє.

6. Відмовтесь від критики.

Перестаньте критикувати людей, які відрізняються від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні. І кожен має право на власну недосконалість, помилки, сумніви та свій шлях. Те саме стосується і подій. Все в нашому життя не просто так, і все несе у нього свою користь та свої уроки. То ж відносьтесь до всього, що з вами відбувається як до уроків, і не більше.

7. Звільніться від потреби справляти враження на інших.

Перестаньте перевтілюватися і бути тим, ким ви не є насправді. Ви тільки подумайте, скільки енергії ви тратите на те, щоб зіграти когось, кого ви вважаєте кращим за себе! Та чи дійсно він кращий? Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє Я. А якщо ви все ж відчуваєте якісь власні недосконалості, спробуйте не прикидатися, що їх немає, а усунути. Повірте, робота над собою може принести неабияке задоволення!

8. Перестаньте чинити опір змінам.

Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще. Зміни – це добре, і це завжди нові шанси дістатись до ваших мрій.

9. Не вішайте ярлики.

Перестаньте розвішувати ярлики на людей і події, про яких ви нічого не знаєте або просто не можете зрозуміти. З вірогідністю в 95% ваше маркування буде невірним, і ви обманете вашу свідомість, а значить і себе.  Просто будьте відкритим до всього, що вам зустрічатиметься, і поступово в вас відкриється ширше бачення світу, а в ньому – безліч нових приємностей.

10. Відпустіть минуле.

Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сьогодення, а майбутнє трохи лякає. Тільки ви все рівно не зможете прожити минулі події повторно, то ж навіщо досі триматись за них? Просто прийміть той факт, що теперішнє – це все, що у вас є, і воно найбільша ваша цінність. Вкладайте свою енергію та зусилля саме в нього. Робіть все що можете, щоб саме теперішній момент приніс вам радість.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Видаліть ці 10 непотрібних речей зі свого життя і ви досягнете щастя