Вишневий конфітюр – варення приготоване за французьким рецептом

Приготований власноруч вишневий конфітюр не залишить вас та ваших близьких байдужими і займе одне з перших місць серед ваших улюблених ласощів.

Інгредієнти

  • вишня – 2 кг.
  • цукор – 2 кг.
  • лимон – 1 штука.

Приготування

Вишню добре миємо, відділяємо плодоніжки, відбираємо тільки абсолютно здорові плоди, видаляємо кісточки. Викладаємо ягоди без кісточок в емальований (або мідний, може в кого зберігся) посуд, засипаємо цукром, перемішуємо (найкраще це робиться руками). Залишаємо ягоди з цукром на 3-4 години, щоб вони пустили цукор.

Коли ягоди, впустили сік, додаємо сік одного лимона і ставимо каструлю на газ. Доводимо масу до кипіння (пінку, що утворюється знімаємо). Варимо 5 хвилин після закипання, знімаємо з вогню.

Гарячу масу перебиваємо блендером, або перемелюємо на м’ясорубці до однорідної маси. Нашу пюреподібну масу знову ставимо на вогонь і доводимо до кипіння, постійно помішуючи. Кип’ятимо ще 2-3 хвилини. Одразу розливаємо по стерильних баночках, закриваємо стерильними кришками. Перевертаємо баночки догори дном до повного охолодження. Через добу банки можна перевернути в звичайне положення і відкласти їх в прохолодне місце.

Зберігають конфітюр у невеличких баночках – 200-500 мл.  Смачного!

Джерело: Смакота

 

 

 

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вишневий конфітюр – варення приготоване за французьким рецептом