Захоплення військової частини в Одесі: командира затримано за те, що вартовий не розстріляв рейдерів

Військова прокуратура затримала командира військової частини А3571 в Одесі через те, що вартовий не застосував зброю проти невідомих, які захопили частину території військового об’єкту

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Еспресо.TV.

“Військовою прокуратурою Південного регіону Одеського гарнізону затриманий т. в. о. командира частини підполковник ЗСУ, який не вжив заходів, пов’язаних із застосуванням фізичної сили, вогнепальної та холодної зброї, як це передбачено статутом караульної та постової служби, що призвело до захоплення земельної ділянки військової частини. Підполковнику оголошено підозру за ч. 3 ст. 426 – умисне невиконання військовою службовою особою в умовах особливого періоду дій, що спричинило тяжкі наслідки”, – сказав Матіос.

За словами військового прокурора, молоді чоловіки спортивної статури в балаклавах фактично виштовхали солдата, який мав застосувати проти них зброю.

“Захопленню передувала фізична протидія особовому складу військової частини, здійснена 40 невстановленими молодими чоловіками спортивної статури в балаклавах. Це діюча військова частина, де зберігається авіаційна техніка, встановлений новий паркан. Відбувається протидія вартовому військової частини, приниження українського солдата, який неналежно виконав свої обов’язки”, – сказав Матіос.

Прокуратура також затримала солдата, оголосивши йому підозру в порушенні статутних правил патрулювання.

“Затримано та оголошено підозру військовослужбовцю-контрактнику, який будучи призначеним у добовий наряд черговим групи зберігання авіаційної техніки, не вжив заходів протидії невстаноленим особам, які проникли на територію. Оголошено підозру за ч. 2 ст. 418 – порушення статутних правил патрулювання, що спричинило тяжкі наслідки, для запобігання яким призначено патрулювання в умовах особливого періоду”, – додав головний військовий прокурор.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Захоплення військової частини в Одесі: командира затримано за те, що вартовий не розстріляв рейдерів