Зеленський запропонував Тимошенко стати “гарантом чесних правил” на дебатах

Кандидат в президенти Володимир Зеленський запропонував екс-кандидату у президенти Юлії Тимошенко стати “гарантом чесних правил” на його дебатах із Петром Порошенком, інформує УП.

Про це він заявив у своєму зверненні, опублікованому на сторінці Команди Зеленського у Facebook.

“Петро Порошенко прийняв мій виклик на дебати. Тон розмови різко змінився. Що ж, пане президенте, ваші недолугі вибачення я приймаю, я людина проста. Щодо третини громадян України, нехай українці вирішують самі. Ці дебати – це шанс об’єднати Україну і прославити на весь світ як вільну, демократичну країну”, – сказав він.

“Для уникнення тиску, провокацій, адміністративного тиску, ми пропонуємо призначити окремого незалежного арбітра і ведучого для проведення дебатів. Юлія Тимошенко, ви зайняли третє місце в першому турі та не підтримали жодного з кандидатів, чи зможете ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах? Чекаю на відповідь протягом 24 годин. Подумай. Те”, – додав Зеленський.

Дякуємо за перегляд!

Володимир Зеленський відмовляється здавати аналізи у медпункті стадіону «Олімпійський», як пропонував чинний Президент Петро Порошенко.

У Зеленського запросили Порошенка разом здати аналізи в лабораторії «Євролаб» о 8 ранку 5 квітня.

У штабі кандидата кажуть, що сумніваються в об’єктивності лабораторії «Олімпійського», мовляв, «є певна заангажованість від різних державних структур».

«При всій повазі до «Олімпійського», є незалежні майданчики», – сказав Разумков.

Анонс про візит гаранта на стадіону та акредитацію для цієї події журналістів розміщено на офіційній сторінці Президента України.

«У п’ятницю, 5 квітня о 9:00 Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський».

Акредитація проводиться до 18:00 4 квітня.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Зеленський запропонував Тимошенко стати “гарантом чесних правил” на дебатах