З’явилися подробиці смерті священика, який організував донецький Майдан

З’явилися подробиці про обставини смерті протестантського пастора Олександра Хомченкоа, який 2014 року організував в окупованому Донецьку молитовний Майдан і потрапив у полон бойовиків.

Йому різко стало зле в ніч на 14 лютого, написав у Facebook священик Сергій Косяк.

“Ближче до ночі різко піднялася температура і впав тиск до 60 на 40. Близько 3 ночі його терміново госпіталізували в лікарню Курахове. Лікарі боролися за його життя до 9 ранку, але організм не витримав. Позначилося підірване здоров’я через постійні стреси, те, що пройшов полон зі знущаннями і тортурами. Так само трагічну роль зіграла тривала хвороба, з якою він боровся останні півроку. У Саші відмовили нирки, запустити їх так і не вдалося”, – розповів Сергій.

Додав, що Олександра Хомченка поховають 16 лютого о 12:00 на кладовищі в Мар’їнці.

У полоні бойовики жорстоко били пастора і тричі виводили на розстріл. Після звільнення з полону Хомченко переїхав до Миколаєва. Невдовзі після цього він повернувся до служіння у храмі, розташованому в Мар’їнці практично на лінії вогню.

Джерело: Gazeta.ua

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

З’явилися подробиці смерті священика, який організував донецький Майдан