Зло, яке Ви робите, залишається з Вами, а добро повертається

Чому добра стає все менше і менше в цьому світі? Тому що кожен очікує подяки і термінового щастя.

Сучасні люди живуть поспіхом і тому знаходяться весь час в страху, що їх сили будуть витрачені марно, не на те, що їм дійсно потрібно. Ми чекаємо, що світ буде перед нами танцювати і співати серенади, забуваючи про те, що наша головна місія – принести щось хороше в це життя. Послухайте уважно: не взяти, а віддати; не забрати, а подарувати.

Ця притча протверезить будь-кого і змусить задуматися про те, наскільки важливо обдумувати кожен наш вчинок. Ми ніколи не знатимемо, яку ціну і коли доведеться заплатити за наші дії. Однак, платити доведеться кожному.

Одна індійська жінка з бідної сім`ї щоранку пекла два коржі. Один для членів сім’ї, а другий, додатковий, для випадкового перехожого. Другий корж жінка завжди клала на підвіконня, і будь-хто, хто проходив повз міг його взяти.

Кожен день, коли жінка клала корж на підвіконня, вона проголошувала молитву за свого сина, який пішов з дому шукати кращої долі. Протягом багатьох місяців мати нічого не знала про свого хлопчика і завжди молилася про його вдале повернення.

Незабаром вона помітила, що якийсь горбань приходить кожен день і забирає її другий корж. Але замість слів подяки, він тільки бурмотів: «Зло, яке Ви робите, залишається з Вами, а добро повертається!»

Не отримуючи очікуваних слів подяки, жінка відчувала себе обдуреною. «Кожен день цей горбань вимовляє одне і те ж! Але що ж він має на увазі? »

І одного разу, будучи особливо роздратованою, вона вирішила покінчити з цим.

«Я позбудуся цього противного горбаня!», – сказала вона сама до себе, а потім додала отрути в корж.

Але коли вона зібралася покласти його на підвіконня, то руки жінки затремтіли. «Що ж я роблю?» – подумала вона, і негайно викинула отруйний корж в вогонь, приготувавши інший і поклалавши його на підвіконня.

Горбань, як зазвичай, взяв корж та пробурмотів свої зазубрені слова: «Зло, яке Ви робите, залишається з Вами, а добро повертається!» А потім пішов, не підозрюючи про бурхливі емоції, які киріли всередині жінки.

У той же вечір хтось постукав у двері. Коли жінка їх відкрила, вона побачила свого сина, який стояв у дверях. Виглядав він жахливо: голодний, худий, слабкий, в порваному одязі.

«Мама, це просто чудо, що я повернувся! Я був від будинку всього лише на відстані однієї милі, але був такий голодний, що втратив свідомість. Я, напевно, помер би, але у той момент якийсь старий горбань проходив повз і  віддав мені свій корж. Він сказав, що це була його єдина їжа на цілий день, але він бачить, що я потребую в ній більше, ніж він ».

Коли мати почула ці слова, її обличчя зблідло, і вона притулилася до дверей, щоб не впасти. Вона згадала отруєний ранковий корж. Якби вона не спалила його в вогні, то її власний син би загинув!

Саме тоді жінка й зрозуміла сенс слів: «Зло, яке Ви робите, залишається з Вами, а добро повертається!»

Мораль історії:

Завжди прагніть робити добро, навіть якщо цього ніхто не цінує.

Переклад з веб-сайта: interesno

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Зло, яке Ви робите, залишається з Вами, а добро повертається