ЗМІ: Україну покинули колишні менеджери ПриватБанку

Ще 11 фігурантів кримінальних проваджень оголошені у кримінальний розшук.

Колишні топ-менеджери ПриватБанку і члени його кредитного комітету покинули Україну, пише Коерреспондент з посиланням на Дзеркало тижня.

“Чи давно топ-менеджмент банку, як і члени кредитного комітету, з’являлися на публіці і коли їх в останній раз бачили в Україні? За інформацією ZN.UA, їх у вітчизні давно немає, і з’являтися тут вони не планують. І що за члени кредитного комітету ходять на допити в Генеральну прокуратуру України, до речі, теж незрозуміло, якщо всіх шістьох, за даними ZN.UA, екс-власник Приватбанку відвіз від українських колоній в колонії британські”, – пише ЗМІ.

За інформацією видання, ще 11 фігурантів кримінальних проваджень, пов’язаних із Приватбанком, оголошені в міжнародний розшук.

“І що за члени кредитного комітету ходять на допити в ГПУ, до речі, теж незрозуміло, якщо всіх шістьох, за даними джерела, екс-власник Приватбанку відвіз від українських колоній, в колонії британські. Хто ж понесе реальну відповідальність за те, що трапилося?” – зазначає видання.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що екс-власники Привату відповідатимуть за законом.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ЗМІ: Україну покинули колишні менеджери ПриватБанку