Сьогодні настане Година Землі: коли у всьому світі згасне світло Україна також опиниться в темряві

Сьогодні, 24 березня, відбудеться міжнародна подія, що називається Година Землі. Рівно на годину весь світ зануриться в темряву.

Година Землі – щорічна міжнародна подія, яку проводить Всесвітній фонд дикої природи (WWF) в перед останню суботу березня. Подія спрямована на те, щоб всі приватні особи, організації, школи, муніципальні освіти і комерційні установи вимкнули світло на одну годину, таким чином стимулюючи інтерес до проблеми зміни клімату, забруднення та інших не менш важливих екологічних проблем.

Вперше акція була організована в Австралії в 2007 році, а вже в наступному році вона отримала величезний резонанс і всесвітню підтримку. В 2008 році до акції долучилося 35 країн світу. У 2009 році захід Година Землі став наймасовішим в історії людства і набрав величезну кількість учасників – 88 країн, 4008 міст. За оцінками WWF, Година Землі торкнулася понад мільярд жителів планети.

Кожен рік сотні знакових пам’яток світу відключають свої вогні, такі як Великі Єгипетські піраміди, Лондонський Біг Бен, статуя Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро та багато інших.

До 2017 року набралося понад 7000 міст в 187 країнах і територіях планети, які також взяли участь у цій акції.

Україна вперше приєдналася до акції у 2009 році, тоді кількість міст і селищ-учасників становила всього 16. У 2017 році ця кількість збільшилась до 60 міст, які закликали всіх жителів до активних дій за боротьбу майбутнього нашої Планети.

Година Землі в 2018 році 24 березня за київським часом розпочнеться о 20:30 і триватиме до 21:30.

Джерело.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сьогодні настане Година Землі: коли у всьому світі згасне світло Україна також опиниться в темряві