Зрада! Воїнам на передовій плюнули в обличчя

Бійці 24-го батальйону “Айдар” обурені. Захисникам на передову доставили ворожі одноразові столові прибори.

Про це на сторінці у Facebook написав волонтер Юрій Мисягін, інформує «Znaj.ua».

“Я не розумію те, що бачу, а бачу я те, що ми 4-й рік воюємо з Росією, а в армію на передовій приходить “це”! 24-й батальйон “Айдар”, який успішно воює на передових позиціях Світлодарської дуги в районі селища Новолуганське, отримав від фірми, що відповідає за забезпечення батальйону одноразовим посудом, кілька пакетів одноразових ложок у кількості 3600 шт. і 3000 шт. за вартістю 0,18 копійок за шт., виготовлених на території країни агресора, військовослужбовці якої воюють проти батальйону “Айдар”, – обурився активіст.

Мисягін не став описувати реакцію самих бійців на таку “зраду”. Мовляв, і так зрозуміло, як вони сприйняли презент.

“Просто цікаво, а як таке може бути? Як варіант, може бути тому, що фірма, яка завозить в Україну цей одноразовий посуд із країни агресора, потім переупаковує це все, вішає бирки “зроблено в Україні” і відправляє одразу в війська, зокрема на передову, ну, а ці мішки просто хтось “протупив” перепакувати. У нас в країні що, одноразового посуду не вирбляють? Ніхто з українських заводів не може забезпечувати армію?” – задався питанням волонтер.

Крім того, за словами активіста, подібна ситуація відбувається вже не вперше.

“У грудні 16-го року в батальйон “Айдар” вже “приходив” подібний одноразовий посуд. Тоді був великий скандал. Результати та висновки від того скандалу ми бачимо зараз. Час минув і ті, хто займається забезпеченням батальйону, просто “поклали”на це і продовжили в тому ж дусі”, – підсумував Мисягін.

Цікаво, як Міністерство оборони України відреагує на розгромну критику.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Зрада! Воїнам на передовій плюнули в обличчя