12 духів тварин, які визначають твій характер. Просто звір дату!

Дата нашого народження визначає все життя. Тут нічого нового. Але виявляється, що, крім звичного для всіх зодіакального гороскопу, існує ще й індіанський. Корінні жителі Америки вірили в те, що кожну людину по життю веде певна тварина, яка дарує їй надприродну силу.

Можна визначити свою тварину за датою народження. Ми розповімо тобі про 12 тварин індіанського гороскопу і про те, як вони впливають на характер людини.

Тотемна тварина за датою народження

Видра (20.01-18.02)

Люди, яких супроводжує по життю видра, дуже терплячі, наполегливі і дисципліновані. Їх таланти завжди поєднуються з амбіціями, і вони старанні співробітники. Ненавидять неповагу і дуже хитрих людей, адже самі дуже лояльні.

Вдалий день — вівторок, а число — 19. Щасливий колір — фіолетовий, тому важливо додавати його в інтер’єр і гардероб.

Вовк (19.02-20.03)

Ці особистості дуже незалежні і люблять перебувати на самоті, хоча самі по собі прекрасні сім’янини. Їм просто потрібно особистий простір для роздумів. Вони чесні і щедрі. Завжди прагнуть до успіху, але при цьому не вдаються до хитрощів і обману. В інших людях не переносять зарозумілість і шахрайство.

Хорошим днем ​​вважається четвер, а щасливе число — 3. Удачу приносить червоний колір.

Сокіл (21.03-19.04)

Ключові риси характеру людей, яких по життю супроводжує дух сокола, — цілеспрямованість, сила волі і дотепність. Жвавість їх розуму заворожує. Вони дуже працелюбні і енергійні. Легко беруться за кілька справ одночасно і все доводять до фінішу. Ненавидять повільних і ледачих людей.

Щасливе число у них 21, а день — п’ятниця. Чорний колір приносить удачу.

Бобер (20.04-20.05)

Під покровительством бобра люди ніжні і доброзичливі. Вони люблять теплі зустрічі і дуже цінують спілкування з близькими. Вони вміють співчувати і безоплатно допомагати. Вони ненавидять грубих людей і тих, хто залежить від віртуального світу, адже цінують живе спілкування. Серед них рідко зустрічаються інтроверти.

Сприятливим днем ​​для них є понеділок, а успіх приносить число 18. Щасливий колір — сірий.

Олень (21.05-20.06)

Головні риси: енергійність, рухливість і пильність. Це дуже ризикові люди. Вони рішучі і мужні. Найчастіше досягають великих висот в кар’єрі, адже звикли діяти швидко. Трохи запальні. Спільну мову з ними не знайдуть заздрісні і зневажливі люди, а також брехуни.

Щасливим днем ​​є вівторок, а з числом 11 пов’язано багато хороших моментів. Удачу притягує білий колір.

Дятел (21.06-21.07)

Люди, яких по життю веде дятел, дуже продумані і мають гарну інтуїцію. У них відмінні аналітичні здібності, і вони хороші психологи. Ці люди дуже цілеспрямовані і вперті, що іноді грає проти них. Вони люблять бути в центрі уваги, але ніколи не впускають сторонніх у свій внутрішній світ. Не визнають неповагу до своєї персони і брехню.

Щасливий день — неділя. Удачу приносить число 29. Варто звернути увагу на бордовий колір і всі відтінки червоного.

Лосось (22.07-21.08)

Народжені в цей період люди завжди йдуть в ногу з часом і мають тонкий смак. Вони творчі, розумні і хитрі. Можуть досягти великих висот у бізнесі і політиці, оскільки легко знаходять спільну мову з іншими людьми і здатні впливати на їхні думки. Їм не подобається порядок у всьому і мирські проблеми.

Сприятливий день — п’ятниця, а успіх приносить число 6. Для залучення щастя потрібно оточити себе бірюзовим кольором.

Ведмідь (22.08-21.09)

Серед сильних сторін цих людей можна виділити прямолінійність і сміливість. Вони пристрасні, жорстокі і дуже самолюбні. Вони то наполегливо працюють, то сильно лінуються. Золотої середини немає. Досить прискіпливі і вимогливі по відношенню до оточуючих.

Доленосні рішення найкраще приймати по понеділках. Число удачі — 23. Щасливий колір — помаранчевий.

Ворон (22.09-22.10)

Ворон наділив цих людей гостротою розуму, почуттям гумору і наполегливістю. Вони дуже справедливі і розуміють інших з півслова.  Достатньо щедрі, але не марнотратні. Завжди намагаються заробити більше і все приносять в будинок. Не знайдуть спільну мову з людьми, які люблять драму, і з дріб’язковими. Також ненавидять, коли до них висувають високі вимоги.

Найсприятливіший день — субота. Число удачі — 14. Найбільш відповідний колір — синій і всі його відтінки.

Змія (23.10-22.11)

Мудрість, рішучість і пристрасть — то, чим наділила змія людей, народжених під її заступництвом. Кожен їх крок дуже продуманий, хоча на вигляд діють дуже швидко. Досить рухливі і легко адаптуються до нових обставин. Ненавидять підлиз і грубіянів.

Хороший день для нових звершень — середа, а число — 9. Найбільш підходящим кольором вважається зелений.

Сова (23.11-21.12)

У сов дуже загадкова натура, і вони вже дуже привабливі. Ці люди амбітні і вольові. Завжди багато думають, перш ніж ухвалити важливе рішення. Досить повільні. Вони ненавидять плітки і ніколи не беруть участь в різних інтрижки. Дуже господарські та економні.

Удачу притягує коричневий колір. Сприятливий день — п’ятниця, а число — 17.

Гусь (22.12-19.01)

Задумливі, ніжні і спокійні натури. Відмінні сім’янини. У них високі інтелектуальні здібності. Вони доброзичливі, але зазвичай рідко відкриваються людям, а їх кращі друзі — родичі. Не переносять грубих і ледачих людей.

Щасливий день — неділя. Удачу приносить число 12, найкращий колір — жовтий.

Можливо, ти не знав, але у слов’ян також є свій «звіриний» гороскоп. Точність характеристик просто вражає.

Розкажи нам в коментарях, чи зійшовся у тебе опис характеру за датою народження. А також поділися цікавою статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!

Джерело: Пошепки

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 духів тварин, які визначають твій характер. Просто звір дату!