3 приховані можливості телефону, про які корисно знати. №2 сильно здивує

У вашому стільниковому телефоні існує кілька прихованих можливостей, про які ви могли і не знати! Ось кілька функцій, спеціально для екстрених випадків …

1 випадок

112 є номером, який можна набрати з мобільного телефону в разі надзвичайної ситуації. Це застосовується по всьому світу.

Перебуваючи поза зоною прийому вашої мережі, в разі виникнення надзвичайної ситуації Ви можете набрати 112, і телефон здійснить пошук аварійного номеру усередині доступних в даному регіоні мереж.

Ще один цікавий момент: цей номер можна набрати навіть при заблокованій клавіатурі свого телефону. Спробуйте (тільки не виконуйте з’єднання).

2 випадок

Ключі залишилися всередині замкненого автомобіля? Чи є у машини дистанційний ключ? Наступна порада може коли-небудь виявитися дуже корисною.

Ще один аргумент на користь придбання стільникового телефону: якщо ключі виявилися усередині замкнутого автомобіля, а вдома є запасні ключі, зателефонуйте на стільниковий до когось із домашніх зі свого стільникового.

Утримуйте свій стільниковий на відстані близько 30 см від дверей автомобіля, в той час як людина, що знаходиться вдома, натискає на кнопку розблокування на запасному ключі, заздалегідь піднісши його до свого мобільного. Ваша машина відкриється.

3 випадок

Як заблокувати вкрадений телефон? Для того, щоб дізнатися серійний номер свого стільникового, наберіть наступну комбінацію:

* # 06 #
На екрані буде відображено код з 15 цифр. Даний код є унікальним для кожного телефону. Запишіть його і зберігайте в безпечному місці. Якщо Ваш телефон буде вкрадений, зателефонуйте своєму стільниковому оператору і повідомте даний код. Оператор зможе заблокувати Ваш телефон.

Тепер, навіть при зміні SIM-карти, користуватися телефоном буде неможливо. Швидше за все, Ви не зможете отримати телефон назад, але, в крайньому випадку, Ви будете знати, що людина, яка вкрала Ваш телефон, не зможе його використовувати.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 приховані можливості телефону, про які корисно знати. №2 сильно здивує