5 жіночих імен-оберегів, які володіють потужною енергетикою

Ім’я людини накладає особливий відбиток на її характер. Саме тому до вибору імені дитини варто підходити особливо уважно. Ці 5 жіночих імен своєю енергетикою допомагають жінці по життю і захищають її від зла.

Олександра

Це ім’я має грецьке коріння. Дослівно перекладається як «мужня» «надійна» «помічниця». Ім’я Олександра володіє особливою сильною енергетикою. Воно захищає свою володарку від заздрісників, пристріту і зла. Особливо пощастило жінкам з ім’ям Олександра Олександрівна. По батькові батька подвоює енергетику дочки. Для таких жінок не існує перешкод. Вони можуть гори перевернути, якщо їм цього захочеться. І ніхто не зможе їм встати на шляху. Олександри дуже екстремальні і привабливі для чоловіків.

Вікторія

Переможниця — саме так перекладається це ім’я. Воно захищає всіх Вікторій від напастей, а також дає їм енергетичний поштовх до перемог і нових звершень. Всі власниці цього імені просто приречені на успіх. Поруч з Вікторією завжди знаходяться тільки сильні чоловіки. Слабкі просто не витримують конкуренції. Зазвичай жінки з такими ім’ям дуже вірні і готові прийти на допомогу до коханої людини і близьких друзів. Чоловіки знаходять в них не тільки жіночу привабливість, а й підтримку.

Ірина

Ім’я Ірина має одну з найсильніших енергетик. Ірини вельми щасливі в усіх справах. Їх життя наповнене яскравими подіями. Вони привабливі і красиві не тільки зовні, але і внутрішньо. Енергетика цього імені не тільки захищає свою володарку від усіх негараздів, але також і людей, до яких Ірини відчувають теплі почуття.

Олена

У перекладі це ім’я має значення як «світла», ясна». Енергетика цього імені допомагає всім Оленам домагатися чималих успіхів в житті. Олени завжди дадуть собі раду,  знайдуть вихід з здавалося б навіть з найбільш безнадійних ситуацій. Фортуна часто посміхається цим жінкам. Олени відмінні керівники і відмінні вчителі. Олені щастить і в особистому житті. Чоловіки ласі на їх красу і багатий внутрішній світ. Олени — хороші матері і дружини.

Тетяна

Ім’я Тетяна також грецького походження. Дослівно воно перекладається як «ставити», «засновувати». Всі Тетяни рішучі і впевнені у власних силах. Енергетика цього імені стимулює всіх Тетян не вдаватися до марень, а домагатися бажаного тут і зараз. Власниці цього імені дуже розважливі і практичні. Вони завжди дивляться в саму суть. Чоловіки цінують в них безжурний характер і цілеспрямованість.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 жіночих імен-оберегів, які володіють потужною енергетикою