Автомайдан біля маєтку Луценка: “Іро, винеси козла”

Учасники акції “Ковдра для генпрокурора” приїхали до маєтку Луценка у с.Стоянка під Києвом та закликали генерального прокурора припинити тиск на НАБУ, пише “Українська правда“.

За повідомленням організаторів акції, з Києва для участі у заході приїхали понад 200 авто. Серед присутніх на акції – Віталій Шабунін, Олексій Гриценко, нардеп Володимир Парасюк, громадські активісти з “Центру протидії корупції” та ін.

Громадський порядок під час акції забезпечують правоохоронці.

На паркан будинку активісти причепили плакати із закликом “Руки геть від НАБУ”, “Захистимо НАБУ”, “В*бу за НАБУ”, принесли сушку та розвісили плакат “Іро, винеси козла”.  На дорозі біля будинку зробили трафарети “Луценко зрадник”.

Як відомо, 9 грудня у день протидії корупції учасники “Автомайдану” та громадські активісти вирушили до помешкання генпрокурора Юрія Луценка на акцію “Ковдра для генпрокурора”, вимагаючи припинити тиск на НАБУ та піти у відставку через те, що Луценко розкрив дані агентів НАБУ. Картату ковдру Луценку привезли як “символ корумпованості”.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Автомайдан біля маєтку Луценка: “Іро, винеси козла”