Всесвітньо відомий актор приїхав у Карпати, щоб знятися у фільмі

У Карпати приїхав всесвітньо відомий французький актор Жан Рено, для зйомок в україно-французькому фільмі “Останній крок”.

У кінострічці Рено грає головну роль, написав голова Держкіно України Пилип Іллєнко на своїй сторінці у Facebook.

“Мав честь особисто привітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі “Останній крок”. Співпраця з зірками такого масштабу – це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії та свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег”, – зазначив він.

Останній крок – це розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою.

Крім того, у фільмі зіграють українські актори Ігор ЦишкевичМаргарита БурковськаОлег Карпенко та інші.

“Зйомки фільму проходитимуть у Карпатах (на озері Синевир), Києві, Нью-Йорку та Канаді. Стрічка має вийти на широкі екрани у 2019 році”, – зазначається.

69-річний Жан Рено заявив, що це може бути його остання роль у кар’єрі. Режисером українсько-французького трилера “Останній крок” буде Фредерік Петіжан.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Всесвітньо відомий актор приїхав у Карпати, щоб знятися у фільмі