Чоловік почав докоряти дружині…Відповідь мудрої жінки була блискучою!

Шлюб – це не прогулянка під зорями.

Скільки б часу пара не була одружена – від обох потрібне терпіння, сила волі і нескінченна любов і ніжність для збереження крихкого союзу. І звичайно ж кожна сім’я єдина і неповторна в своєму роді. Ця історія розповість нам про чоловіка, який з віком почав сумніватися в своєму виборі.

Коли він зважився розповісти про це своїй дружині, то отримав геніальну відповідь …

Після 50 років шлюбу я уважно подивився на свою дружину і сказав: “50 років тому у нас був маленький будинок, старенька машина, ми спали на дивані і дивилися маленький чорно-білий телевізор, але зате щоночі я лягав в одне ліжко з красивою 23 -річної дівчиною. ”

“Зараз у мене величезний дорогий будинок, дві дорогих машини, величезне ліжко в розкішній спальні, телевізор з широким екраном, але я сплю в одному ліжку з 73-річною жінкою. Я починаю сумніватися в своєму шлюбі. ”

Моя дружина дуже розумна жінка. Вона не образилася і не лаялася. Вона просто запропонувала мені піти і знайти собі 23-річну дівчину, а вона вже подбає про те, щоб я знову жив в маленькому будиночку, спав на продавленому дивані і дивився чорно-білий телевізор.

Ну невже жінки не прекрасні? Вони знають як вирішити всі проблеми своїх чоловіків!

Переклад з веб-сайта: laykni

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Чоловік почав докоряти дружині…Відповідь мудрої жінки була блискучою!