Як посіяти моркву без прорідження і зібрати великий врожай

Морку можна сіяти наступним чином.

Морква любить глибоко оброблений родючий грунт. Не проріджую, майже. Поступаю наступним чином: за 10-12 днів до посіву насіння моркви зав’язуємо в…ганчірочку ( вільніше).

Закопуємо у вологу землю на штик лопати (важливо!). Протягом цього терміну з насіння вивітрюються ефірні масла, які заважають насінню прорости. Після закінчення зазначеного терміну відкопуємо вузлики з насінням із землі. Насіння буде вже набряклим, великим, майже пророслим.

Висипаємо їх в піалу і припудримо звичайним крохмалем. Насіння перестає прилипати до пальців і добре буде видним на темній вологій землі. Якщо грунт сухий, поливаємо до посіву борозну. Коли вода піде, акуратно розкладаємо насіння в борозенки з потрібним інтервалом і присипаємо сухою землею.

Морква сходить на 3-5 день після сівби! Причому без поливу, так як полив зверху створить над насінням кірку з землі, і пробитися сходам буде дуже складно. Все! На цьому турботи закінчилися. До самих сходів.

Джерело: idei-dekoru.com

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Як посіяти моркву без прорідження і зібрати великий врожай